Dobré vědět...


První návštěva studia

Na první návštěvě se dle Vaší představy a stavu Vašich přírodních nehtů před aplikací domluvíme a poradím Vám, zda pro Vás bude vhodný gel, akrygel či gellak. Toto je samozřejmé i v případě, když nehty momentálně máte z jiného studia, nebo jste si je doposud dělala sama doma.

Záruka na první aplikaci je 48 hodin, nevztahuje se však na Vámi špatně vybraný design či barvu.


Doplnění modeláže

Odbroušení odrostlé modeláže, zkrácení a zapilování nehtu do požadovaného tvaru, kombinovaná manikúra, doplnění modeláže, podbroušení, makeup/barva, top coat, závěrečný olejíček a krém.

Co všechno řešíme při doplnění modeláže – zdobení, opravy prasklin uprostřed lůžka, uštíplý tvar, oprava velkého odchlipu gelem, zpevnění měkkého nehtu.
Během služby "Doplnění modeláže" je možné opravit pouze 1-2 nehty, v případě potřeby opravy více nehtů volte službu "Nová modeláž".
Doba trvání: 150 minut (v případě zdobení může doplnění trvat až 180 minut) Záruka na doplnění modeláže je 48 hodin, nevztahuje se však na Vámi špatně vybraný design či barvu.


Nová modeláž / návštěva po 6 a více týdnech

Jdete na doplnění po 6 a více týdnech (i v případě, že nehty máte všechny a jsou pouze odrostlé), nebo potřebujete udělat novou modeláž (nemáte nehty žádné). Pokud je sloupnuto/poničeno více jak 4 nehty, tak je aplikace účtována jako nová modeláž.

V ceně služby je: kombinovaná manikúra, potažení gelem/prodloužení nehtů pomocí šablon a následné vymodelování gelem/akrygelem, podbroušení, barva, top coat, závěrečný olejíček a krém.
Doba trvání: 180 minut (nová aplikace gelových nehtů s následným zdobením může trvat až 240 minut)
Záruka na novou modeláž je 48 hodin, nevztahuje se však na Vámi špatně vybraný design či barvu.


Gellak

Odbroušení odrostlého gellaku, zapilování nehtu do požadovaného tvaru, kombinovaná manikúra, aplikace zpevnění, makeup/barva, top coat, závěrečný olejíček a krém.

Co všechno řešíme při gellaku – zdobení, opravy prasklin uprostřed lůžka, uštíplý tvar, oprava velkého odchlipu gelem, zpevnění měkkého nehtu.
Záruka na gellak je 48 hodin, nevztahuje se však na Vámi špatně vybraný design či barvu. Tato metoda je vhodná na zpevnění kvalitních přírodních nehtů cca do 2 mm. Pokud si budete přát aplikovat gellak na delší nehty, je to na vlastní zodpovědnost, a tudíž záruka 48 hodin se na aplikaci nevztahuje.
Doba trvání: 90–120 minut. Zdobení navíc je zpoplatněno dle ceníku.


Suchá manikúra

/Přírodní úprava nehtů / Zapilování nehtů do přirozeného tvaru a zarovnání do stejné délky, kombinovaná manikúra, závěrečný olejíček a krém.
Doba trvání: 60 minut
V případě lakování je potřeba připočíst cca 30 minut.
Případné reklamace je potřeba provést ihned po proceduře. 


Samostatné odstranění nehtové modeláže

Procedura zahrnuje šetrné odstranění materiálu, zkrácení nehtů na délku lůžka a následnou manikúru. Pokud máte nehtovou modeláž z vietnamského studia, prosím uveďte to do poznámky.

NIKDY SI NEODSTRAŇUJTE NEHTY SAMY DOMA! HROZÍ PONIČENÍ LŮŽEK! Doba trvání: 60-90 minut

BH nails Barbora Haškovcová
Sokolská 3922
760 01 Zlín 
Všechna práva vyhrazena 2023
Vytvořeno službou Webnode Cookies
Vytvořte si webové stránky zdarma!