Dárkový voucher

Blíží se významné výročí, Svátek matek nebo Mezinárodní den žen, Vánoce, Velikonoce..., anebo chcete udělat někomu radost a zrovna Vás nic nenapadá. 

Dárek v podobě voucheru je ideální pozornost, která udělá radost každé ženě, jež dbá o svůj upravený vzhled. 

Dárkový voucher lze zakoupit v tištěné podobě přímo ve studiu BH nails na Sokolské 3922 ve Zlíně, po předchozí telefonické domluvě, anebo elektronicky, kdy si po úhradě námi zaslaný voucher vytisknete doma na své domácí tiskárně. 

Ve druhém případě objednávku uskutečníte na e-mail: bhnails@seznam.cz., kde uvedete svůj telefon pro zpětné ověření objednávky a částku, o jaký voucher máte zájem. Následně po telefonické domluvě obdržíte platební údaje a po připsání částky na náš účet Vám bude zaslán soubor ve formátu *.pdf a jedinečný kód, který vepíšete do příslušné kolonky na zadní straně voucheru. 

Platnost voucheru jsou 3 měsíce od jeho zakoupení a lze jej uplatnit na jakoukoliv poskytovanou službu v nehtovém studiu BH nails. 

Voucher lze čerpat buď najednou, anebo postupně, kdy je z voucheru odečtena částka za provedenou službu s tím, že zbývající částku můžete vyčerpat při příští návštěvě v průběhu platnosti voucheru.

Věřím, že tímto milým dárkem uděláte radost nejen sobě, ale i svým blízkým, přátelům nebo kolegyním v jejich významný den. 

BH nails Barbora Haškovcová
Sokolská 3922
760 01 Zlín 
Všechna práva vyhrazena 2023
Vytvořeno službou Webnode Cookies
Vytvořte si webové stránky zdarma!